O mnie

 

yogi

Urodziłem się w Warszawie w 1987 roku. Wychowałem się i całe dotychczasowe życie spędziłem na Woli. Tutaj chodziłem do szkoły podstawowej i gimnazjum. Naukę kontynuowałem w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej. Po zdanej maturze w 2006 roku wybrałem studia na Międzywydziałowym Studium Gospodarki Przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Zdobyłem wiedzę na temat funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego, zagadnień prawnych, finansów publicznych, ochrony przyrody i środowiska. W 2012 roku obroniłem pracę magisterską, w której dokonałem wyceny wartości ekonomicznej Lasu Kabackiego. W trakcie studiów podejmowałem również pracę. Poznałem co to odpowiedzialność i praca w zespole. Dzięki temu doświadczeniu nabrałem szacunku dla cudzej pracy i wysiłku.

Polityką zainteresowałem się w czasie wyborów prezydenckich w 2005 roku, kiedy głosowałem po raz pierwszy. Do swojej wizji Polski przekonał mnie śp. Lech Kaczyński. Przy kolejnych wyborach w 2007 roku postanowiłem osobiście zaangażować się w kampanię wyborczą. Tak zgłosiłem się do komitetu na Woli i do Forum Młodych PiS. Od tego czasu brałem udział w wielu akcjach społecznych, happeningach i innych wydarzeniach. Od 2012 zasiadam w zarządzie Komitetu PiS na Woli. W wyborach samorządowych w 2014 roku zostałem wybrany radnym Dzielnicy Wola. W pracy radnego skupiam się na tematach związanych z planowaniem przestrzennym, polityką historyczną i ochroną środowiska.

Od połowy 2013 roku jestem żonaty. Moją żonę Olę poznałem w Forum Młodych PiS. Wspólnie wychowujemy naszego synka – małego Rysia. Interesuję się geografią i ochroną przyrody. Nasz dom jest również domem dla dwóch kundelków, które przygarnęliśmy ze schroniska: Figi i Luli. Ponad to działamy w fundacji pomagającej zwierzętom.

Komentowanie jest wyłączone